Věděli jste, že...

Kranking® pomáhá i těm kteří prioritně trénují dolní polovinu těla. Ve dnech volna mohou zapojit horní polovinu těla, srdce neustále pracuje, ale svaly dolních končetin odpočívají.

 

Vzdělávací systém

Email Tisk PDF

Skoro před 15 lety Johnny G vynalezl unikátní, nový tréninkový systém…

Spinning® program měl svůj zvuk, ale bylo třeba něčeho více: silné spojení mezi atlety, trenéry, a majiteli fitness center. V té době Johnny G. vymyslel koncept Master instruktorů,cestujících po celém světě, tréninkových kempů, důležitých Continuing Education a instruktorských certifikací aby byla dodržena vysoká kvalita vzdělávání, informací a byly vytvořeny silné vazby ve fitness komunitě. Výsledkem byl nový, jedinečný vzdělávací program se zázemím vědeckých výzkumu a léty tréninkových zkušeností.

Kranking® byl vytvořen se stejným důrazem na vzdělání, bezpečnost a rostoucí profesionální růst. Centra, instruktoři a účastníci si mohou být jisti, že Kranking® vzdělávání jim bude poskytovat vše co očekávají od Johnny G. programu:

  • bezpečný efektivní program nejvyšší kvality; mnohočetné tréninkové aplikace a stejně širokou a důvěryhodnou podporu ve vzdělání.
  • Johnny G. certifikovaní instruktoři jsou nejvíce vyhledávaní fitness profesionálové na celém světě.

V centru celého vzdělávací systému je Kranking® College of Knowledge, instituce vytvořená pro vytváření, výzkum a dohlížením nad všemi aspekty Kranking® vzdělávání od tréninku instruktora až po dopad na klienty.

College plně podporuje komunitu zdravého životního stylu a fitness – instruktory a nadšence všech výkonnostních úrovní.

Vaše investice do College of Knowledge pomůže udržet vysoký standart vybavení, bezpečnosti a vzdělávání instruktorů.

Celosvětový vzdělávací systém Kranking® instruktorů je založen na základním školení (Kranking® Fundamentals) a následných Continuing Education

  • Po absolvování základního školení – Kranking® Fundamentals a složení testu se stáváte Kranking® instruktorem, certifikací uznávanou na celém světě, profesionálem v oblasti fitness.
  • Jako každý program i Kranking® se vyvíjí a Kranking® College of Knowledge pracuje na nových tématech a zajišťuje neustále nové a aktuální informace. Proto je každé Kranking® Fundamentals a Continuing Education je školeno Education Representative, který je člen Kranking® College of Knowledge a proto je zajištěna vysoká úroveň školení a ty nejnovější informace.

Continuing education jsou důležitým prvkem pro další profesionální růst. Tyto školení Vám rozšíří další obzory jak správně sestavovat trénink, periodizaci tréninku, oblast výživy, trénink se speciálními populacemi, jak kombinovat Krankcycle® a další tréninky jako jsou indoor-cyclingové programy, různé programy založené na bázi pohybu dolních končetin, kombinace a tvorba tréninku s posilovacími stroji a další...

Absolvování těchto nadstavbových kurzů získáváte znalosti, které můžete využít i mimo Kranking® program a implementovat je na jakékoliv jiné sportovní odvětví či odvětví zdravého životního stylu.

Kranking® vzdělávání je natolik univerzální, že později můžete vést i lekce ve které se kombinuje několik kardiovaskulárních sportů dohromady a můžete tak úspěšně trénovat klienty s různými cíly.

Speciální Continuing Education se bude věnovat Johnnyho G. Energy Training systemu a Suunto Fitness Solution, revolučnímu způsobu trénování : vizualizace a kontrola intenzity, spálených kalorií atd…Tento způsob trénování je úplnou novinkou ve světě fitness a sportu a změní pohled na trénování.

Jsi zde: Krankcycle® by Matrix Popis stroje Krankcycle®