Věděli jste, že...

Studie prokázaly, že Kranking® zvyšuje sílu horní poloviny těla a zpevňuje svalový korzet zatímco stále provádíte kardiovaskulární cvičení.

 

Fitness pro každého - Fyziofitness

Email Tisk PDF

Kranking® je ideální doplněk pro „speciální populace“ zahrnující i zraněné, fyzicky limitované, obézní, těhotné a stejně tak populace trpící osteoartritidou, nebo rehabilitující se z rakoviny prsu.

Naše společnost se ubírá cestou fyziofitness. Spolupracujeme s předními odborníky a lékaři v oboru. Ať se jedná o léčbu obezity, pohybového aparátu nebo rehabilitaci po zranění. Lázeňské komplexy nebo fyzioterapie v ČR a SR jsou vybavené Krankcycle®, který výrazně přispívá k rehabilitaci jedince.  Krankcycle® je vhodný k rehabilitačnímu použití. Pokud chcete získat více informací, neváhejte se obrátit na nás.

Kranking® pomáhá udržet nebo zlepšit aerobní vytrvalost během doby zotavující se ze zranění dolních končetin.

Krankcycle® je také plně použitelný pro ty, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík. To otvírá nové možnosti pro ty, kteří měli dříve omezený přístup ke cvičení.

Kranking® je skvělý spalovač kalorií. Každý jedinec je schopen si kontrolovat intenzitu cvičení.

Kranking® nezatěžuje kotníky, kolena, kyčle a dolní část zad. Proto je vhodný i pro těhotné ženy, které mohou bezpečně cvičit během jejich těhotenství.

Studie ukázaly, že Kranking® může efektivně pomáhat ulevit při symptomech lymfedému jako častého vedlejšího efektu mezi těmi kteří podstoupili léčbu rakoviny prsu. Věříme, že ti kteří se musejí vyrovnávat s nějakým fyzickým omezením, nadváhou, stářím… by měli mít možnost si užít fyziologické, sociální i psychické benefity skupinového cvičení.

Objevování atleta v každém z nás:

Desítky miliónů lidí na celém světě mají nějaké zdravotní omezení. Fitness centra pro ně mohou být skličující prostředí. Možností pro tyto sportovce je málo a skupinových cvičení ještě méně.

Kranking® program otvírá nové možnosti pro tyto lidi, kteří chtějí sportovat. Krankcycle® vytvořil nové tréninkové možnosti s novým fitness programem, který je efektivní, zábavný a dostupný.

Krankcycle® je plně přístupný z invalidního vozíku, umožňující lidem s omezenými pohybovými možnostmi se zúčastnit stejného programu, používání stejného vybavení a sdílet atmosféru skupinového cvičení se všemi účastníky.

Inclusive Fitness je silný rozvíjející se koncept soustředící se na rozvoj programu, vybavení a lidi s pohybovým omezením. Johnny G a Kranking® team jsou zavázáni podporovat a propagovat tuto ideu celosvětově.

Jsi zde: Kranking® Fitness pro každého - FYZIOFITNESS