Věděli jste, že...

Kranking® pomáhá spálit více kalorií zapojováním horní poloviny těla, využitím více kyslíku pro svaly horní poloviny těla a možnost spalovat tuk více efektivně.

 

Partneři

Email Tisk PDF

ČESKO SE HÝBE - Naším cílem je vybudovat základy pro ozdravění české populace, snížení obezity, zvýšení pohybových aktivit a preventivních opatření!

Centrum aplikovaných pohybových aktivit, katedra APA, Univerzita Palackého v Olomouci

Aplikované pohybové aktivity jsou akademickou disciplínou oboru kinantropologie (věda o lidském pohybu), která bezprostředně propojuje teorii s praktickou aplikací pohybových aktivit u specifických cílových skupin. Specifickou cílovou skupinou myslíme především osoby se speciálními potřebami, tedy nejčastěji např. se zdravotním postižeím, zdravotním či sociálním znevýhodněním.

Naše společnost podporuje tuto organizaci a také jsme se stali klinickým pracovištěm APA v ČR.

 

ČESKÁ SLEDGE HOKEJOVÁ ASOCIACE

Sdružující sledge hokejové ligové týmy a reprezentační tým ČR.

MS PROTETIKA s.r.o. - Hlavním výrobním programem je individuální výroba ortopedicko-protetických pomůcek. MS PROTETIKA vyrábí pro KRANKcycle® speciální úchopy pro guadruplegiky.

 

 

ELITE SPORT - V naší nabídce najdete osobní či skupinové tréninky, outdoor, indoor, ale také u Vás doma, na Vaší zahradě nebo třeba v kanceláři. Pořádáme sportovní kurzy, turnaje a teambuildingové programy. Dále můžeme nabídnout relaxační procedury v podobě masáží či fyzioterapeutickou péči a v neposlední řadě poskytujeme sportovní poradenství.

 

MATRIX FITNESS system je jeden z největších výrobců fitness vybavení. Společnost Matrix se stala výhradním výrobcem Johnny G. Krankcycle®.

 

 

 

SUUNTO

Celosvětově spolupracuje KRANKING® program a společnost SUUNTO, výrobce outdoor hodinek, počítačů pro potápěče, i výrobce monitorů tepové frekvence.
KRANKING® program je kardiovaskulární cvičení a proto je velmi úzce spjat s kontolováním tepové frekvence a tím i zefektivněním Vašeho tréninku. Chcete znát v jakých epových pásmech se pohybovat, kolik kalorií spálíte, jak dlouho a jak tvrdě trénovat? Uvažujte o koupi monitoru tepové frekvence...
Pokud přemýšlíte nad koupí SUUNTO vybavení, monitoringu tepové frekvence a nebo dalších produktů z bohaté nabídky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme, jaký model je pro Vás nejvíce vhodný.

Staňte se členem skupiny na movescount.com a sdilejte svoje treninky, treninkove plany, diář, cíle, rady a nechte si i poradit. To vše zdarma.

CZECHMOVES je skupina, která sdružuje a chce sdružovat všechny sportovní nadšence v ČR, nezávisle na druhu sportu. Nemusíte ani vlastnit hodinky SUUNTO, abyste se stali členy a zapisovali jste si tréninkové dávky.

Be part of our group in

Jsi zde: O nás Partneři