Věděli jste, že...

Kranking® je koordinovaná série pohybů, zapojující svaly trupu které stabilizují tělo.

 

Evropský týden žen 2012

Email Tisk PDF
UŽ JE TO TADY, OPĚT SE ZAČÁTKEM ČERVENCE 2012 NA VÁS TĚŠÍME S NOVINKAMI VE SPORTU!
KRANKING® program bude u toho. Budete si moci vyzkoušet KRANKcycle® ať již ve skupinovém cvičení, nebo jako součást efektivního kruhového tréninku, zaměřeného na celé tělo. Po celou dobu akce se o Vás postarají odborníci a profesionálové z oboru fitness.
Nezapomeňte se registrovat na webových stránkách Evropského týdnu žen.

 

 

 

 

Popis akce:

4. ročník Evropského týdne sportu a relaxace žen v Hluboké nad Vltavou navazuje na dva úspěšné předchozí ročníky této neobyčejné akce určené pro všechny ženy a dívky od 15 ti let. Evropský týden žen je naprosto jedinečnou akcí svého druhu pořádanou v regionu jižních Čech a co do rozsahu také jednou z největších v celé České republice.

Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: SPORT, RELAXACE, KULTURA a ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, ve kterých si návštěvnice mohou vybrat mezi zhruba dvaceti druhy aktivit v rámci každé kategorie. Každá žena si může předem ve speciálním rezervačním systému individuálně navolit týdenní program přesně podle svých představ.

Součástí Evropského týdne žen je každoročně také mezinárodní turnaj v softballu a plážovém volejbalu. Akce je věnována výhradně ženám a dívkám od 15 ti let a jejich dětem (od 4 let), pro které je po celý týden otevřena mini školka s celodenním programem.

Akce se každoročně zúčastní několik známých českých osobností z oblasti sportu, herectví a moderování.

 

Jsi zde: Události 2012 EVROPSKÝ TÝDEN ŽEN