Věděli jste, že...

Je KRANKcycle® využíván předními odborníky a lékaři ve fyzioterapii.

 

Co to je Kranking®

Email Tisk PDF

Nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning® programu. Je první kardiovaskulární program pro horní polovinu těla. Zlepšuje aerobníkapacitu a sílu horní poloviny těla, trupu a břišních svalů, zároveň spaluje vysoké množství kalorií. A jako efektivní kruhový trénink ho může využívat populace všech typů.

Kranking® je energeticky účinné kardiovaskulární skupinové cvičení pro horní polovinu těla. Dalo by se říci, že se jedná o spinning® pro horní polovinu těla. Tento originální program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Ač je to skupinové cvičení, je plně individuální a každý si může regulovat intenzitu tréninku podle vlastních pocitů nebo srdeční frekvence.

Kranking® program s ničím nesoutěží a naopak vše podporuje. Krankcycle®m můžete doplnit i lekce indoor-cyclingu, lekce jakéhokoliv jiného skupinového cvičení a vytvořit tak vysoce účinný tréninkový systém pro celé tělo v krátkém časovém intervalu.

Kranking® je již 2 roky fungujícím kardio tréninkem v USA, kde jsme byli přítomni, již od samého začátku a vývoje programu. Za 12 měsíců je již program aktivně rozšířen v 15 zemích Evropy, Jížní Africe, Asii i Austrálii. Okolo 1200 klubů na světě je vybaveno KRANKcycle® a se stovkami KRANKING® instruktorů a trenérů. My Vám ho můžeme zprostředkovat v ČR jako jedni z prvních na celém světě. Svoji premiéru si Kranking® odbyl na výstavě FIBO v německém Essenu na jaře v roce 2009.

JOHNNY G. je opět zárukou kvality nového programu a celosvětového rozšíření.

Kranking® mohou vést pouze fitness profesionálové s certifikací udělenou Kranking® College of Knowledge. Tímto si pak můžete být jisti, že Vás opravdu trénuje fitness profesionál.

 

Více informací naleznete v pdf brožuře:

Jsi zde: Vzdělávání Vzdělávácí systém